Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

Fujitsu

Voorraad
Categorieën
Interface
Overdrachtssnelheid
HDD capaciteit
Behuizing
Processor
Intern geheugen
Totale opslagcapaciteit
Kleur van het product
Filter
Pagina 1 van 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Weergave:
Sorteren:
Cable Kit for onboard SATA
Fujitsu + PYBCBT013
Neem contact op voor beschikbaarheid
46,77
Cooler Kit for 2nd CPU
Fujitsu + PY-TKCPC83
Neem contact op voor beschikbaarheid
202,80
Cooler Kit for 2nd CPU
Fujitsu + PYBTKCPC86
Neem contact op voor beschikbaarheid
106,90
Direct Attach CU SFP+ 10G 2m x1
Fujitsu + HXSKL02A
Neem contact op voor beschikbaarheid
104,68
DX200S5 Contr.x1 FC 2Port 16Gx1
Fujitsu + ETACH2FF
Neem contact op voor beschikbaarheid
5.362,30
ErP Lot9 conf. for CPU limitation 1
Fujitsu + PYBETL12
Neem contact op voor beschikbaarheid
3,34
FC-CABLE OM4 MMF 5M LC/LC
Fujitsu + D:FCKAB-OM4-C05-E
Neem contact op voor beschikbaarheid
22,28
Fujitsu ETASAW1F-L internal solid state drive 2.5" 15,4 TB SAS
Fujitsu + ETASAW1F-L
Neem contact op voor beschikbaarheid
6.541,29
Fujitsu fi-680PRF endosseermachine/folieprinter Voorpagina
Fujitsu + PA03575-D201
Neem contact op voor beschikbaarheid
1.449,30
Fujitsu FSP:G-SW5HO60PRE0C garantie- en supportuitbreiding
Fujitsu + FSP:G-SW5HO60PRE0C
Neem contact op voor beschikbaarheid
1.314,91
Fujitsu Intel Xeon Gold 5416S 16C 2.0 GHz processor 2 GHz 30 MB
Fujitsu + PY-CP65XU
Neem contact op voor beschikbaarheid
1.691,93
Fujitsu Microsoft Windows Server 2022 Datacenter Reseller Option Kit (ROK) 1 licentie(s)
6.241,86
Fujitsu Microsoft Windows Server 2022 Standard Reseller Option Kit (ROK) 1 licentie(s)
351,44
Fujitsu PRIMERGY RX2530 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM
4.144,14
Fujitsu PRIMERGY RX2530 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
5.918,00
Fujitsu PRIMERGY RX2530 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4410Y 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
4.371,56
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Gold 5415+ 2,9 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
5.235,74
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Gold 5416S 2 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
5.031,06
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Gold 6426Y 2,5 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
5.978,11
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4410T 2,7 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
6.021,96
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (1U) Intel® Xeon® Silver 4410T 2,7 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
4.475,51
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (2U) DDR5-SDRAM
Fujitsu + VFY:R2547SC021IN
Neem contact op voor beschikbaarheid
4.617,80
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (2U) Intel® Xeon® Gold 4108 3,6 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 900 W
11.199,93
Fujitsu PRIMERGY RX2540 M7 server Rack (2U) Intel® Xeon® Gold 5415+ 2,9 GHz 32 GB DDR5-SDRAM 1600 W
5.935,21
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Filter

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen