Inloggen
Offertelijst
Winkelmandje

Cisco

Voorraad
Categorieën
Connectiviteitstechnologie
USB-connectortype
Power over Ethernet (PoE)
Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten
Stroombron
Snoerlengte
Aantal moduleslots SPF+
Meegeleverde kabels
Aansluiting 1
Aansluiting 2
Aansluiting 1 type
Aansluiting 2 type
Overdrachtssnelheid
Interface
Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports
Connector 1 vormfactor
Capaciteit
Aantal SFP/SFP+ poorten
Stroom via Ethernet (PoE)
HDD capaciteit
HDD rotatiesnelheid
Aansluiting
Beeldschermdiagonaal
Resolutie
Behuizing
Processor
Intern geheugen
Totale opslagcapaciteit
Touchscreen
Mobiele netwerkverbinding
Besturingssysteem
Ethernet LAN
Kleur van het product
Bluetooth
Wifi
Filter
Pagina 1 van 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
Weergave:
Sorteren:
CAT6 LTE Advanced Pluggable f/Europe+NA
Cisco + P-LTEA-EA=
Op voorraad: 2
522,06
Catalyst IE3400 Heavy Duty w/ 8 GE M12 N
Cisco + IE-3400H-8T-A
Op voorraad: 1
5.776,90
Cisco - Geleiderailset - voor FirePOWER 2110 NGFW, 2120 NGFW, 2130 NGFW, 2140 NGFW
298,52
Cisco - Kabelafdekking - voor Webex Room Kit, Room Kit - MSRP, Room Kit Unit
263,75
Cisco - Rackmontagekit - voor FirePOWER 1010, 1010 Next-Generation Firewall
299,81
Cisco - SFP28-transceivermodule - 10 GigE, 25 Gigabit Ethernet
1.881,43
Cisco - Stroomtoevoer (intern)
Cisco + ISR-1100-POE4=
Op voorraad: 5
283,42
Cisco - voeding - 400 Watt
Cisco + FPR2K-PWR-AC-400=
Op voorraad: 12
2.141,33
Cisco 1000BASE-BX10-D netwerk media converter 1310 nm
1.043,94
Cisco 1000BASE-LX/LH netwerk transceiver module 1000 Mbit/s 1310 nm
879,31
Cisco 1000BASE-T SFP netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s
158,51
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
91,29
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100LX netwerk media converter 1310 nm
321,21
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter netwerkkabel Zwart 1 m
52,85
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel Zwart 3 m
16,67
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter netwerkkabel Zwart 5 m
87,13
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m netwerkkabel Zwart 1,5 m
Cisco + SFP-H10GB-CU1-5M=
Op voorraad: 52
106,90
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2.5m netwerkkabel Zwart 2,5 m
106,90
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m netwerkkabel Zwart
Cisco + SFP-H10GB-CU2M=
Op voorraad: 207
59,33
Cisco 10m 100GBASE QSFP InfiniBand-kabel QSFP+
Cisco + QSFP-100G-AOC10M=
Op voorraad: 20
2.346,42
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 165
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 95
  • 96
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 115
  • 116
  • 117
  • 118
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126
  • 127
  • 128
  • 129
  • 130
  • 131
  • 132
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 147
  • 148
  • 149
  • 150
  • 151
  • 152
  • 153
  • 154
  • 155
  • 156
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
Filter

Winkelmandje

Offertelijst

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen